Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 ...ipak se i nas tice...

Ići dole 
+10
C.e.c.A.
sister_nightfall
annie
MinaDaQueen
*snowhite*
Koske
free_runner
milanche
Milan tha Perfect
slinava sindy
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Da li Kosovo treba da dobije nezavisnost?
DA_
...ipak se i nas tice... Vote_lcap50%...ipak se i nas tice... Vote_rcap
 50% [ 4 ]
NE_
...ipak se i nas tice... Vote_lcap50%...ipak se i nas tice... Vote_rcap
 50% [ 4 ]
Ukupno Glasova : 8
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 6:53 pm

Nisam bas sigurna da li ovo pripada ovoj temi,ali mi se ucinilo prikladno da ovo stavim upravo ovde...

Na konferenciji za štampu kraljica popa, Madonna, izjavila je da svim snagama podržava srpski narod i da će Kosovo biti nezavisno samo preko njenog od joge žilavog i mišićavog tela. Madonna je takođe u svojoj izjavi za medije dodala: „Svako veče se molim za zavisnost Kosova i ovom prilikom pozivam sve Kabala vernike, svih tristajedanaestoro, da se pridruže mojoj molitvi, jer kad neko trpi nepravdu ja napravim humanitarni koncert. Moj muž Gej Riči i ja smo spremni da dođemo u Srbiju i da se borimo za zavisnost Kosova“ – izjavila je Madonna na konferenciji za štampu u Londonu, javlja Queeria blog.

Madonnina predstavnica za štampu Liz Rozenberg potvrdila je glasine da Madonna namerava da usvoji manji kontingent dece iz Srbije kako bi im pružila šansu za bolji život u Engleskoj, kao i da će Madonna pevati kod Velje na Trgu za Novu godinu.

Madonna je dokazala još jednom da je trendseterka i da diktira modu u svetu šou biznisa kad je u pitanju odevanje, muzika, ali i kada je u pitanju humanitarni rad i društvena odgovornost, a znamo da Madonnu svi imitiraju.


Kylie Minogue: Moje srce kuca za Kosovo


Samo nekoliko sati nakon što je Madonna izjavila da podržava zavisnost Kosova, po istoj temi oglasila se i australijska zvezda Kylie Minogue. Kylie je izjavila na konferenciji za štampu u Sidneju da je njen najnoviji singl „2 Hearts“ inspirisan Kosovom.

Kylie objašnjava da su dva srca iz pesme ustvari Srbija i Kosovo, i ta dva srca treba da kucaju kao jedno: „Two hearts beat as one. Two love hearts, I need you, I need you“.

Kylie je takođe najavila da će sav prihod od prodaje singla „2 Hearts“ da pokloni Vladi Republike Srbije da se bori za zavisnost Kosova. Ona je pozvala građane Srbije da je razumeju što ne može da se prijavi u dobrovoljce, kao što je to učinila Madonna, jer se još uvek oporavlja od teške bolesti.


Amy Winehous: Albanka rules!


Popularna britanska pevačica Amy Winehous izjavila je u eksluzivnom intervjuu za američki magazin „Blender“ da ne koristi bilo kakvu marihuanu, već jedino i samo Albanku.

„Albanka rules, man!“ – rekla je ova mlada problematična zvezda i najavila svoju podršku projektu „Zavisno Kosovo“.

„Čim moj muž izađe iz zatvora dolazimo u Srbiju da branimo zavisnost Kosova. Neće meni tamo neki Šiptari Albanku da čupaju. Seme mu se zatrlo ko mi Albanku dirne“ – izjavila je s razlogom iznervirana Amy.


Rihanna: Kosovo pod srpskim kišobranom


Popularna pop pevačica Rihanna, koja 24. novembra nastupa u Beogradu, najavila je da će svoju pesmu „Umbrella“ posvetiti projektu „Zavisnost Kosova“, kao i sav novac od prodatih karata.

Rešenje za kosovsku krizu treba tražiti u mojoj pesmi „Umbrella“, izjavila je mlada pevačica za MTV Adria. Kosovo treba da se vrati pod srpski kišobran. To je najbolje rešenje za sve strane.



Fergie snima Kosovo Bridges


Nakon dodele MTV muzičkih nagrada u Americi perspektivna pevačica Fergie izjavila je za američke medije da će snimiti Kosovo verziju njenog popularnog hita „London Bridges“ pod nazivom „Kosovo Bridges“.

Izlazak ovog singla očekuje u vreme pravoslavnog Božića.


Michael Jackson želi da usvaja decu sa Kosova


Posle nekoliko godina skrivanja od medija, Michael Jackson je ispuzao iz svog skrovišta i izjavio da bi voleo da usvoji nekoliko dece sa Kosova i da sa velikim oduševljenjem prihvata poziv kolege Pahomija da poseti Srbiju i Eparhiju vranjsku. Vladika Pahomije se nije javljao na telefon, tako da nismo bili u mogućnosti da dobijemo njegov komentar na izjavu Michael Jacksona.


Pedro Almodovar: Snimam film o Kosovu


Projektu „Zavisno Kosovo“, koji je zahvatio Holivud, priključio se i Pedro Almodovar, koji je odlučio da snimi film o Kosovu.

Na konferenciji za štampu u Madridu poznati španski režiser i oskarovac Pedro Almodovar najavio je da počinje sa snimanjem filma o transvestitu sa Kosova koji preživljava tako što se prostituiše sa vojnicima NATO-a, ali se zaljubljuje u vojnika iz Rusije koji ga spašava i zajedno beže u pravoslavnu Rusiju, gde mu rađa blizance.

Transvestita će glumiti Gael Garcia Bernal, koji je već glumio transvestita u Almodovarovom ostvarenju „La Mala Educacion“. Film će koštati deset miliona dolara. Almodovar se već sada nada oskaru za najbolji film.



"Dupe dajemo, Kosovo ne dajemo!"



P.S.nadam se da mi administratori nece obrisati ovu temu jer mislim da je vazna i da i mi (mislim na lica od malo leta) treba ba budemo svesni situacije u nasoj zemlji.
Nazad na vrh Ići dole
Milan tha Perfect
Beginner
Beginner
Milan tha Perfect


Broj poruka : 47
Godina : 32
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 7:37 pm

xaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sTrAšNo!!!
odakle ovo?
pRVo
ne može se reći zavisnost i za zavisnost kosova- već jedino za suverenitet srbije ili kako već. i ne postoji projekat zavisno kosovo.
DrUgo
malo mi se čini da je ovo nečija provala koja je iskopirana.
TreĆe
ako je ovo imalo istinito onda je to NE kampanja za kosovo već kampanja protiv buša

ovo je samo jedan od pokušaja paljenja mase.

nadam se da se niko ne ljuti ovo je moje lično razmisljanje i nije zasnovano na pouzdanim podacima.
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/savrsenstvo
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 9:02 pm

Hah...nemam pojma stvarno, i ne interesuje me politika...

A samo sam bacio pogled na ovaj tvoj post, vidim svetske poznate licnosti daju podrsku Srbiji - zvuci interesantno, ali nisam procitao, sutra cu jer do sad ucio logiku pa da mi se ne napravi zbrka u glavi kad ubacim nove informacije iz ovog texta. Very Happy Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePet Nov 23, 2007 12:03 am

bas me briga za kosovo. Zao mi je ljudi koji se dole pate a nemaju mogucnost da se sklone.
toliko.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePet Nov 23, 2007 12:05 am

„Albanka rules, man!“ – rekla je ova mlada problematična zvezda i najavila svoju podršku projektu „Zavisno Kosovo“.

„Čim moj muž izađe iz zatvora dolazimo u Srbiju da branimo zavisnost Kosova. Neće meni tamo neki Šiptari Albanku da čupaju. Seme mu se zatrlo ko mi Albanku dirne“ – izjavila je s razlogom iznervirana Amy.



ahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePet Nov 23, 2007 11:26 am

Milan tha Perfect ::
xaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sTrAšNo!!!
odakle ovo?
pRVo
ne može se reći zavisnost i za zavisnost kosova- već jedino za suverenitet srbije ili kako već. i ne postoji projekat zavisno kosovo.
DrUgo
malo mi se čini da je ovo nečija provala koja je iskopirana.
TreĆe
ako je ovo imalo istinito onda je to NE kampanja za kosovo već kampanja protiv buša

ovo je samo jedan od pokušaja paljenja mase.

nadam se da se niko ne ljuti ovo je moje lično razmisljanje i nije zasnovano na pouzdanim podacima.



ok.valjda znas na sta sam mislila...ako zelis da proveris idi na www.b92.com pa vidi....ne ljutim se...imas pravo da mislis i kazes sta hoces...
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePet Nov 23, 2007 11:26 am

Iako je politika sastavni deo nashih zivota,

I don't give a f*ck about it!


A sve gore navedene izjave.. Vishe zbog Busha nego zbog nas. To je sigurno...
bravo

And, one more thing!

I live in Vojvodina!


cheers yahoo
Nazad na vrh Ići dole
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePet Nov 23, 2007 11:27 am

dobar si!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePet Nov 23, 2007 4:21 pm

ja se ne razumem,a nisam punoletna... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Milan tha Perfect
Beginner
Beginner
Milan tha Perfect


Broj poruka : 47
Godina : 32
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 7:49 pm

ljudi razmislite, ovo nije samo politika.....
samo tolko.

Citat :
ok.valjda znas na sta sam mislila...ako zelis da proveris idi na www.b92.com pa vidi....ne ljutim se...imas pravo da mislis i kazes sta hoces...
ne ja sam mislio da si iskopirala sa neceg- odnosno da je ovo clanak sa nekog sajta pa da su oni tako napisali.
nevazno.
svidja mi se sto si ga stavila pod filozofiju.
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/savrsenstvo
MinaDaQueen
Forum friend
Forum friend
MinaDaQueen


Broj poruka : 111
Godina : 34
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 6:48 pm

ma ovo su nechije provale...mislim samo pogledajte kako je napisan onaj deo o majklu dzeksonu..neobjektivno......ako otmu kosovo,a vojvodina polako kao da nije deo srbije...shta tje ostati uopshte od ove tzv. drzave....razmislite malo o svemu ovom....nije kao da cemo svi otici u inostranstvo i tamo obezbediti nasoj deci bolju buducnost... scratch razmislite malo :study:zapitajte se inache...No
Nazad na vrh Ići dole
annie
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
annie


Broj poruka : 121
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 07.11.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 6:42 pm

sve mi je ovo malo smesno...
Cuj Rihanna.. Bas je ona mislila na Kosovo dok je pevala Umbrella.. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
sister_nightfall
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
sister_nightfall


Broj poruka : 339
Godina : 32
Location : beograd
Datum upisa : 14.11.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:53 am

ljudiiiiiiii.

one izjave nisu bile ozbiljne. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/dunja_mu
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePon Dec 17, 2007 8:11 pm

sta mislis sto se ja smejem preko cele strane i to sa sve caps lock
ali ja sam mislio da su svi skapirali foru...mislim

majkl dzekson usvaja decu sa kosova... Very Happy lololololol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
C.e.c.A.
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
C.e.c.A.


Broj poruka : 185
Godina : 34
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePon Dec 17, 2007 10:59 pm

ma naravno.. mislim, svi se oni toliko sekiraju za kosovo, prosto ne znaju sta ce od brige! hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
sister_nightfall
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
sister_nightfall


Broj poruka : 339
Godina : 32
Location : beograd
Datum upisa : 14.11.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:46 pm

inace, sto se tice kosova.
ne znam dovoljno o temi da bih bila kompetentna da pricam o istoj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/dunja_mu
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 12:08 am

da
ni ja
mislim da ne znam dovoljno
u svakom slučaju - to što ne znamo mnogo o politici i što ne želimo njome da se bavimo ne znači da treba da "I don't give a f*ck about it" jer ne živimo dole.

ono je užasno. i da, mislim da će biti frke. logično mi je. dotad će momci sa foruma većinom biti punoletni. i jako se cimam. ne svakodnevno, ali kad se setim - naježim se.

moji roditelji su me tako odgajali da nikada nisam osetila ni inflacije, ni ratove, ni demonstracije, skoro ni bombardovanje, ni nasilje po ulicama, ni atentat... za ovo sad već imam godina i kolgrama da iza mame i tate nema više mesta da se skrijem. a mislim ni za vas.

toliko
Nazad na vrh Ići dole
DIOGENUS
Forum friend
Forum friend
DIOGENUS


Broj poruka : 109
Godina : 34
Location : Knjazevac
Datum upisa : 30.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 12:53 am

Ja bih voleo da kosovo konacno dobije nezavisnost, kako bi konacno sve bilo reseno, bez rata i ljudskih zrtava.
meni je jako bitnije da udjemo u EU kako bih mogli svi mi mnogo lakse da putujemo.
Nazad na vrh Ići dole
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 1:42 am

Mozda cu ja biti punoletan, ali veruj mi, ni jedna drzava me nikada nece regrutovati ni za kakav rat. To nije moj rat, to nije moja zemlja, tu nisu ljudi koje ja volim, ja tamo nikada nisam bio. To su apstraktna osetjanja za zemljom koju nikada niste videli(barem ja nisam)


I zato o Kosovu kao Kosovu imam puno pravo da imam stav I DONT GIVE A FUCK...

za ljudske ztrve, ljude koji zive dole, imam osetjanje kao i za svako ljudsko bitje. toliko
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 1:46 am

Sto se tice kosova, ne moram da budem kompetetentan da kazem da to nije teritorija Srbije. Davno smo prodali kosovo, sad je kasno da glumimo patriotizam.


Da li znate za koju su sitju granicari na albanskoj granici propustali kamione krcate oruzjem?

tada je MOZDA mogao da se resi problem. Danas ne postoji mirno resenje, kao ni kompromis.

Mozda serem, ali ovo je moje licno vidjenje stvari. Moguce je da gadno gresim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:33 pm

poenta zajednice je miloše u međusobnom pomaganju. ljudi koji su ostali tamo da žive jer nisu mogli drugačije ne mogu sami sebi da pomognu. to što nisi nikad bio na kosovu te ne opravdava i ne olakšava ti. a i mnogo je lakše ne razmišljati o tome uopšte.
tebe neće, jel? možda ti regrutuju tatu. strica. brata. druga. ali ti si faca. žao mi je ako se previše unosim.

a ti nemanja misliš da je najvažnije da vidiš sveta... dole je klanje...

bilo bi i meni lakše da me neko uveri da u toj teritoriji više ne žive srbi. i da su prodali svoje kuće albancima, dobili pare, ovo, ono, i sad dole albanci lepo žive, pa dajte da im damo zemlju. bilo bi ok. ali nije tako.
Nazad na vrh Ići dole
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:13 pm

tatjanabg ::
poenta zajednice je miloše u međusobnom pomaganju. ljudi koji su ostali tamo da žive jer nisu mogli drugačije ne mogu sami sebi da pomognu. to što nisi nikad bio na kosovu te ne opravdava i ne olakšava ti. a i mnogo je lakše ne razmišljati o tome uopšte.
tebe neće, jel? možda ti regrutuju tatu. strica. brata. druga. ali ti si faca. žao mi je ako se previše unosim.

a ti nemanja misliš da je najvažnije da vidiš sveta... dole je klanje...

bilo bi i meni lakše da me neko uveri da u toj teritoriji više ne žive srbi. i da su prodali svoje kuće albancima, dobili pare, ovo, ono, i sad dole albanci lepo žive, pa dajte da im damo zemlju. bilo bi ok. ali nije tako.

Koje zajednice? ne razumem..

ahahha... imam jedno pitanje za tebe: da li se drugacije osecas kada cujes da je u Iraku poginulo 20 ljudi ili na Kosovu?

Nije tacno da ne razmisljam o tome uopste. Naravno da bih izludeo kada bi regrutovali nekoga koga ja volim ali to je vetj druga prica. Vidis tanja, razlika izmedju mene i tebe je u iskrenosti. Ni ti ni ja ne bismo dali mali prst sa ruke za ovu zemlju, samo sto ja to priznajem i ne stidim se toga. briga me da li se slazes.


Patriotizam je vestacko osetjanje. Smile


Lepo sam naglasio da mi je zao LJUDI KOJI GINU, a ti ljudi nisu "srbi na kosovu", "srpske zrtve", oni imaju svi ime i prezime.

Kada bi malo bolje razmislila shvatila bi da moj stav nije "boli me dupe".

Boli me dupe za zajednicu, srpski narod(wtf is srpski narod?), "kolevke srpskoga naroda"....

ja istinski saosetjam sa tim ljudima dole.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 6:18 pm

Oni koji su svoje kuce na Kosovu prodavali i odlazili u Beograd,nisu mislili znali razmisljali o tome sto ce se desavati(verovatno),i to je cinjenica,iskustvena cinjenica mnogih ljudi iz mog kraja,a kamoli iz cele Srbije koji su takve ljude sretali ili imali posla sa njima.Nisu oni krvi,pa Beograd je svakako bolje mesto za ziveti od Kosova i Meohije...
A sad treba ja da se zapitam :Koja je moja uloga kao zenskog stanovnika istocne srbije u celom pitanju o Kosovu?Odgovor je : Da me bas zabole!A sto?
Da imam pravo da glasam glasala bih za podhitnu nezavisnost Kosova,radi skracivanja ili sprecavanja ili vracanja u *90,kada smo bili prepametni i dozvolili 542 rata,i mrznju i inflacijiu i pokradene izbore itd.I da se ne bih vracala jos 100 godina unazad i kupala se u svom patriotizmu,koji ce doneti nista drugo nego rat,propast,lude ljude,smrt, i opet ce sve biti onako kako mora biti,tj kako jaci kazu..A Kosovari ce opet biti ili mrtvi ili izbeglice,njima nista lakse nece biti..E samo kad bi to ljudi mogli da shvate..
Ja bih pre licno ubila mog brata nego sto bih ga pustila da umre ne znajuci ni gde ni za koga ni zasto..ta vremena vitestva su prosla,tada nije postojala nuklearna bomba,nego macevi i pesnice!
2.stvar koju bih mogla da uradim je da spasim jadne srbe koji zive tamo! kako>? ako ce njima moje saosecanje da pomogne,saosecacu se svaki dan,ali moj brat sa puskom u ruci,nikada nece da ode i da puca jer to nikada nece biti za bolje srba,nego za bolje lazne srpske casti,zbog koje kaskamo vec 15 godina u mestu!
I dosta bre vise teritorije bez naroda,sa punim pravom kazem da bih bila najsrecnija kad bi svi ti ljudi mogli da se presele u unutrasnjost sbije,nastave da zive a mi se pomirimo sa cinjenicom,da smo i ovaj rat izgubili i da u ratu ne moras da ucestvujes da bi ga izgubo!I da pocnemo da gledamo malo u buducnost!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 8:28 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
DIOGENUS
Forum friend
Forum friend
DIOGENUS


Broj poruka : 109
Godina : 34
Location : Knjazevac
Datum upisa : 30.10.2007

...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitimePet Dec 21, 2007 12:46 am

Ja da se pitam ja bih ostatak srpskog stanovnistva iselio sa Kosova, dao bih nezavisnost, Kosovu, I tim zavrsio.
Muka mi je vise od ratova, jer ih u srpskoj istoriji ima previse. A da odgovorim Tanji:Jeste mi bitno da vidim beli svet, ne zelim da ostanem zarobljen u ovoj zemlji. Boli me uvo sto je dole klanje, Najmanje bih voleo da moj otac ode dole da brani davno izgubljeno. A, da jos manje ce me boleti dupe za kosovo kad dole vise ne bude Srpskog stanovnistva. Danas nam je kosovo na teret. Vise nikakve koristi nememo od njega. Samo nam moze naneti jos vecu stetu nego sto vec jeste. Potresem se kad se prisetim snimaka iz BiH, i zaista ne zelim da se to ponovi. Zelim da se sve ovo sto pre zavrsi, ito sto mirnijim putem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





...ipak se i nas tice... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...ipak se i nas tice...   ...ipak se i nas tice... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
...ipak se i nas tice...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opustanje :: Cogito ergo sum-
Skoči na: