Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 Baka od 95 godina zvezda Interneta

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Baka od 95 godina zvezda Interneta Empty
PočaljiNaslov: Baka od 95 godina zvezda Interneta   Baka od 95 godina zvezda Interneta Icon_minitimeSre Nov 07, 2007 12:06 am

Baka od 95 godina zvezda Interneta V76105p0

Zahvaljujući Internetu, i pre svega unuku koji joj je za rodjendan poklonio blog, Marija Amelija Lopez iz Španije, čukunbaka od 95 leta, stekla je slavu u sajbersvetu. Već nekoliko meseci ona privlači pažnju Internet surfera blogom u kojem iznosi svoja sećanja, ali i razmišljanja o aktuelnim dešavanjima u zemlji i inostranstvu i životu uopšte.

"U početku sam mislila da je blog neka vrsta beležnice", kazala je Lopezova koju je u svet Interneta uveo unuk.

Ona sada ima oko 60.000 vernih čitalaca iz celog sveta, a medju njenim fanovima je i španski premijer Hoze Luis Rodrigez Sapatero koji joj je nedavno poslao poruku, čestitajući joj na visprenosti.

Baka od 95 godina zvezda Interneta V76105p1

"Niko više ne obraća pažnju na stare žene. Malo je onih koji nas vole. Medjutim, Internet me je iznenadio jer mladi ljudi, koji imaju 18, pa čak 14 ili 15 godina, govore mi o svojim životima i o svojim razmišljanjima i traže od mene savet", kaže Amelija na čiji je blog prvi skrenuo pažnju novinar galicijskog lista "La Vos".

Tek svaki deseti Španac stariji od 65 godina koristi Internet, što odgovara evropskom proseku. Iako je njihov broj poslednjih godina u porastu, većina starijih gradjana ostala je po strani digitalne revolucije.

"Internet mi je podario novi život", kaže Lopezova, koja prima poruke i iz udaljenih zemalja kao što su Brazil, Rusija i Japan.
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

Baka od 95 godina zvezda Interneta Empty
PočaljiNaslov: Re: Baka od 95 godina zvezda Interneta   Baka od 95 godina zvezda Interneta Icon_minitimeSre Nov 07, 2007 12:24 am

jel ima negde njen mail?
Nazad na vrh Ići dole
annie
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
annie


Broj poruka : 121
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 07.11.2007

Baka od 95 godina zvezda Interneta Empty
PočaljiNaslov: Re: Baka od 95 godina zvezda Interneta   Baka od 95 godina zvezda Interneta Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 5:20 am

napredna baka, nema sta.. cute! Smile
Nazad na vrh Ići dole
**speakerbo(x)ss**
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
**speakerbo(x)ss**


Broj poruka : 275
Godina : 33
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 28.10.2007

Baka od 95 godina zvezda Interneta Empty
PočaljiNaslov: Re: Baka od 95 godina zvezda Interneta   Baka od 95 godina zvezda Interneta Icon_minitimePon Jan 07, 2008 10:39 pm

moja mama ne zna da upali komp a baka od 95 ima svoj blog stvarno cool
Nazad na vrh Ići dole
BodoM
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
BodoM


Broj poruka : 292
Godina : 33
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 28.10.2007

Baka od 95 godina zvezda Interneta Empty
PočaljiNaslov: Re: Baka od 95 godina zvezda Interneta   Baka od 95 godina zvezda Interneta Icon_minitimePon Jan 07, 2008 10:46 pm

znaci,kraljica
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/vintage1991
Sponsored content





Baka od 95 godina zvezda Interneta Empty
PočaljiNaslov: Re: Baka od 95 godina zvezda Interneta   Baka od 95 godina zvezda Interneta Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Baka od 95 godina zvezda Interneta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PARTIZAN, zvezda ili neko treci
» srecna nova godina
» Pravoslavna nova godina
» Srecna HIDZRETSKA 1429. godina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opustanje :: Online biblioteka & zanimljivi i korisni linkovi-
Skoči na: