Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 3:38 pm

Pa,posto do kraja godine svaki klub mora da izvede jednu akciju,koja ce biti vasa?
Mi imamo nesto u planu,obavesticemo vas(OK 019)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
DIOGENUS
Forum friend
Forum friend
DIOGENUS


Broj poruka : 109
Godina : 34
Location : Knjazevac
Datum upisa : 30.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 4:36 pm

LJUDI MOLIM VAS DAJTE NEKE DOBRE IDEJE ZA AKCIJE U GRADU. TREBAMO DA PISEMO PROJEKAT ZA $1000. STRANI INVESTITORI.
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimePet Nov 02, 2007 1:44 am

ne treba mi da ti damo ideje nego da svako od nas konkurise za taj projekat,pa cija ideja bude najbolja,on neka dobije:)...Mi smo nas projekat vec smislili i on ce biti izveden,i da dobijemo i da ne dobijemo tih 800 jura...Napisacu sajt sutra ovde na kom mozete videti sve informacije o tome i konkurisati za projekat...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimePet Nov 02, 2007 2:02 am

Mi planiramo ANKETU o toleranciji socijalnih grupa ,i deljenje flajera upozorenja na netoleranost prema najugrozenijoj grupi po rezultatima ankete,kao i iznosenje rezultata iste u medijima.
To je sto se tice ove godine.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 12:14 am

Anketa je gotova...Videcu sa Macom da li smem da je skeniram pa da je okacim ovde..Pitanja su tipa da li biste:sedli u klupi,radili sa,ziveli pored,glasali za,druzili se sa...Albancem,Vlahom,Madjarem...i tako u vidu tabele 10 pitanja za 5 socijalnih grupa..
Znaci ovom anketom dobicemo rezultate o socijalnoj/etnickoj distanci nasih gradjana..Bice 200 ispitanika-60 iz Medicinske skole koji uce gradjansko,60-Osnovna skola(7,8. razred),i ostalo bilo ko iz nase sredine..Javicemo vam rezultate...Komentari?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 3:32 pm

ma nema komentara na to, bar ne sa moje strane, nego mi uskoro krećemo da distribuiramo one naše upitnike: da, da, upitnici su sastavljeni; tako da će verovatno stići po 100 komada, mislim u vaše houmtaune, tako da pliz, budite voljni da nam pomognete, mislim, zato mreža i postoji... ko ne zna o čemu je reč ( a pretpostavljam da ko je bio u vrnjačkoj zna) a zanima ga, saaaamo neka pita, biće mi zadovoljstvo...
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 5:01 pm

aj molim te otvori temu(ako vec nisi,ne znam,sorry)pa tamo napisi sve lepo...i racunaj na mene..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
anChE :)
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
anChE :)


Broj poruka : 130
Godina : 33
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimePet Nov 16, 2007 2:40 pm

Shto se akcija u novebru tiche, poshto je danas Dan tolerancije ( u nemogucnosti da to uchinimo danas), sutra, tj u subotu 16. novembra radimo akciju pod nazivom " Izmerimo toleranciju". Sama akcija je vrlo interesantna.... Odrzace se u Kalchi a sastoji se iz deljenja flajera na kojima je razjasnjena razlika izmedju pojmova vezanih za interkulturalnost i toleranciju koji se chesto meshaju i poistovecuju npr. razlika izmedju tolerancije i trpljenja, asimilacije i integracije i sl... Takodje prolaznici ce trebati da nadju neko merilo za svoju toleranciju i da zapishu to na chart.... ( Npr. Tolerantan sam koliko sam tezak i sl.... ), mocui ce da ispisuju, crtaju.. svoje poruke na platnu koje ce biti postavljeno, a pravicemo i grafik tolerancije, gde ce svako mocui da obeleze na skali, koliko su ( po njima) tolerantni, kako i josh mnoooogo toga... da sad ne pishem, javljam kako je proshlo, kachim slike i sl....
Shto se akcija do kraja godina tiche za sada je u planu josh samo akcija povodom Dana volontera, 5. decembra, ali se ne iskljuchuje mogucnost da bude josh neka.....
I tako....
Poz Smile
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimePet Nov 16, 2007 4:52 pm

Svaka vam cast...E mi za Dan decjih prava, 20.11. planiramo deljenje flajera na tu temu...A ona anketa ce biti zavrsena sledece nedjelj,pa dajemo ankete..
Poceli smo da akcijamo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimePet Nov 16, 2007 6:40 pm

e skroz mi je cimanje da otvaram novu temu i da pisem, nije ni toliko vazno. ako neko drugi iz dx-a hoce, samo neka izvoli, a vama ce iovako da objasnjavanju vasi koordinatori za nekoliko dana...
Nazad na vrh Ići dole
Milan tha Perfect
Beginner
Beginner
Milan tha Perfect


Broj poruka : 47
Godina : 32
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimePon Nov 19, 2007 6:50 pm

sto se tice većspomenute akcije u nishu (anchi je zapisala gore Smile )
mogu da vam kažem da je sve ispalo super i da smo se i super proveli!!!
akcija je takodje i veoma dobro medijski propracena, ali smo i mi sa lenjirima i krojackim metrima bili dovoljno upečatljivi prolaznicima da svima spomenu da su ih "neki čudaci" povodom dana tolerancije salitali, merili i zadrzali a zatim pokazati i letak koj su dobili kao dokaz Very Happy
sveusvemu zadovoljan sam.
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/savrsenstvo
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 6:48 pm

sto se tice deljenja flajera koje smo sami dizajnirali( koliko sam se ja smorila sa onim paintom boze,boze) za Dan decijih prava pozivam Cecu da vam kaze nesto o tome, a ja cu vam u Galeriji ostaviti izgled flajera...pozzz bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Sponsored content





AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Empty
PočaljiNaslov: Re: AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA   AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
AKCIJA DO KRAJA NOVEMBRA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ko ide 27.novembra?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ...:::ZivetiZajedno:::... :: Akcije klubova-
Skoči na: