Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA

Ići dole 
+17
BodoM
sister_nightfall
Milan tha Perfect
tatjanabg
annie
MaweAna
slinava sindy
Sunflower
crisorwhatever
C.e.c.A.
MinaDaQueen
DIOGENUS
Stefan tha Beautiful
free_runner
*snowhite*
milanche
anChE :)
21 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Treba izbaciti belo iz eurokrema!?
 Da
 Ne
Pogledaj rezultate
AutorPoruka
anChE :)
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
anChE :)


Broj poruka : 130
Godina : 33
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:05 am

Ko jos voli BELO. Svi znaju da je cokolada crna...
Nazad na vrh Ići dole
anChE :)
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
anChE :)


Broj poruka : 130
Godina : 33
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:05 am

Ne unishtavajte neshto taaaaaako dobro Smile
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:10 am

Dodao sam anketu i glasao!

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:15 am

i ja sam...JA OBOZAVAM belo...Je suis Bella
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:29 am

Totalno podrzhavam izbacivanje belog iz krema. To je tako fake! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
Stefan tha Beautiful
Beginner
Beginner
Stefan tha Beautiful


Broj poruka : 25
Godina : 32
Location : Niš
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 6:16 pm

JA VOLIM DA POMESAM... PA DA ONAKO RASTOPLJENO JEDEM oba u jedno... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Odoh da kupim krem.......................
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/stex_of_infinity
Stefan tha Beautiful
Beginner
Beginner
Stefan tha Beautiful


Broj poruka : 25
Godina : 32
Location : Niš
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 6:17 pm

Ko ne voli belo nek jede Mutellu, ovaj Nutellu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/stex_of_infinity
DIOGENUS
Forum friend
Forum friend
DIOGENUS


Broj poruka : 109
Godina : 34
Location : Knjazevac
Datum upisa : 30.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 6:48 pm

Ipak najvise volim kombinaciju. Ja ruckam crno-belo, crno-belo, crno-belo.
Nazad na vrh Ići dole
MinaDaQueen
Forum friend
Forum friend
MinaDaQueen


Broj poruka : 111
Godina : 34
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 7:59 pm

pa zashto ga izbacivati...ima neki shmek kad pomeshash....a kome se ne svidja uvek postoji finetti...
Nazad na vrh Ići dole
C.e.c.A.
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
C.e.c.A.


Broj poruka : 185
Godina : 34
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 9:53 pm

meni se mnogo vise svidja belo!! skroz nisam za to! i sto kaze mina, postoji samo crni krem, za one koji ne vole beli, a samo beli ne postoji..Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
anChE :)
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
anChE :)


Broj poruka : 130
Godina : 33
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeČet Nov 01, 2007 4:30 pm

Pa dobro....... IZDAJICE ( Stefane, Mina prepoznajte se)..... Izbacicu ja belo iz krema, jednoga dana Smile. Shto se finetija tiche, on mi je nekako vockast... a Mutel, odnosno Mutela.... ma nije to kao Eurokrem Smile)
mmmmmmmmmm.......
Nazad na vrh Ići dole
crisorwhatever
Beginner
Beginner
crisorwhatever


Broj poruka : 38
Godina : 32
Location : Nis
Datum upisa : 01.11.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 3:31 am

Pile, ne bi to vise bio eurokrem:no:.....A i sta bih onda ostavljala bratu?! On jadan, da zaboravi na eurokrem kao pojam onda...........bedAra!!!!!!!!!
P.S. bas si ti neki reformista/reformator!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sunflower
Newbie
Newbie



Broj poruka : 11
Location : Nis
Datum upisa : 04.11.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 4:42 pm

Ja volim samo BELO...i smeta mi kad se pomesa... What a Face narocito kad treba da jedem palacinke... cherry muka i nevolja...Zato glasam da se te dve stvari odvoje...Svakom CRNO, meni tegla BELO... albino
Nazad na vrh Ići dole
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 9:57 pm

jedina stvar koja mi odgovara kod belog je to sto ga voli moja sastra! Very Happy meni ostaje najlepsi deo.....mmmmmmmmmmm.............
Nazad na vrh Ići dole
MaweAna
Beginner
Beginner



Broj poruka : 20
Godina : 34
Location : Lexinac
Datum upisa : 04.11.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 11:27 pm

Ljudi bre, zna se da stariji brat, ili sestra, uvek voli crno, a mi mladji onako jadni moramo da zavolimo belo, pa tako ja glasam za belo- po mogucstvu EuroKrem jer je bolji i od nutelle i od finettija. Domace a nase!!! punk
Nazad na vrh Ići dole
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 11:59 pm

moja sestra je starija.....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimePon Nov 05, 2007 8:51 pm

Ovako, krem je napravljen od cokolade. Ta cokolada je, pa....CRNA!!! Stoga, odlucno glasam za ovaj predlog, ne samo zato sto vise volim crni krem, zato sto ne volim beli, zato sto mi je Ana bivsa devojka, zato sto mi je Ana sad mnogo dobra drugarica, vec zato sto je cokolada od koje se gore-pomenuti pravi...CRRRRRNNA!!

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
anChE :)
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
anChE :)


Broj poruka : 130
Godina : 33
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimePon Nov 05, 2007 11:46 pm

Bagi, hvala na razumevanju! Smile
Ko josh uvek nije shvatio -CHOKOLADA JE CRNA!
A vi, istraumirana mladja deco - do toga ne bi doshlo da je neko na vreme izbacio beli krem! Onda bi smo svi jeli crno i bili srecni, srecni, srecni.... Smile
Pa preduzmite neshto kako bi bilo manje istreumirane dece - IZBACITE BELO!!!
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 12:28 am

ne znam,mozda gresim ali mislim da postoji i bela cokolada i da je 100x bolja od crne...i da su ta dva ukusa u eurocremu 100po100 ravnopravna i da mi koji vise volimo belo imamo svoja prava ,zaboga...evo sad plachemmmmmmm....maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Stefan tha Beautiful
Beginner
Beginner
Stefan tha Beautiful


Broj poruka : 25
Godina : 32
Location : Niš
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 12:42 am

Pa rekla Ana da moram da glasam ZA i ja eto, siroma, glasa'... Ali Ana je bila tako ubedljiva, u pocetku ne, ali mi je kupila euro krem, pojela crno, meni ostavila belo i onda nisam imao izbora, CRNO ROCKS Wink...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/stex_of_infinity
anChE :)
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
anChE :)


Broj poruka : 130
Godina : 33
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 1:13 am

Da, postoji bela chokolada, ali ona sadrzi vishe putera nego chokolade - em shto nije zdravo, em shto nije ukusno! Wink
Stefane, povlachim recheno - nisi izdajica!!! Smile
Shta, sve dobri argumenti (chitaj: dobar CRNI krem) mogu da urade!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 1:31 am

Cool ljudi jedu crni krem. (tachka)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 1:42 am

alo ljudi polako, bre pa shta je vama,pa pa pa ljudi...ako vam nesto znacim u zivotu molim vas da ne preduzimate nista bitno sto moze stvarno izbaciti Belo iz eurocrema...Tipa skupljanje potpisa ili tako nesto...MOLIM VAS...Evo ja cu da jedem belo i za vas a vi samo crno...

don`t ...Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
crisorwhatever
Beginner
Beginner
crisorwhatever


Broj poruka : 38
Godina : 32
Location : Nis
Datum upisa : 01.11.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 1:19 pm

Bela mozes da povedes suprotnu kampanju a i ne moras, da me Ana ne bi kilnula.
Ana, glasala sam, vidis!
Inace sam skroz za crnu cokoladu, da li iko osim bele jede (i pritom se ne zali) belu cokoladu?!
Saglasana sam: cokolada, to je ono sto se pravi od kakaoa i samim tim ima crnu boju....bela cokolada je cista hemija, ko zna sta sve ONI koriste da bi izbelili kakao....nisu tu cista posla. Ne ne, ja da sam na vasem mestu, ja bih odmah prestala da volim belu cokoladu i vratila se pravim vrednostima- CRNOJ COKOLADI!
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitimeSre Nov 07, 2007 12:39 am

verovatno koriste izbeljivac za crno rublje...ali ja ga volim...
mislim Belo..

p.s.Ukinete li mi belo iz eurokrema,potrudicu se da vam do kraja zivota oduzmem pravo na titulu BOMBE....Da,da vi Nishlijke...I SVI VI KOJI VOLITE(JEEELTE)CRNO...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Sponsored content





Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA   Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Glasanje za izbacivanje belog iz eurokrema. Cokolada je CRNA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opustanje :: Slobodne teme-
Skoči na: