Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimePet Avg 29, 2008 8:30 pm

pozdrav za svu decu i za sve moje fanove ovde koji me znaju ili ne znaju,
vase molitve su uslisene JA (farao) sam stigao na forum. budite bez brige sada ce sve biti u redu. punk svaka cast svaka cast svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 5:11 pm

Jao ... cuj njega ... kampanjonac ...
Welcome to the hood ... alien


Devojka sa kratkim noktima iz Bg-a
Nazad na vrh Ići dole
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 11:23 pm

hvala slinava, kasnim samo godinu dve sudeci po poslednjim porukama na ostalim temama.
zasto je tako slaba posecenost sajta? misim jedino se ti izgleda vrtis u ovom delu www mora.
ja sam skoro izronio pa se ne racunam punk




P.S. odakle ti taj g**pi nik? lol!
P.P.S. salim se JA( farao )
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimePet Sep 05, 2008 9:55 pm

Iz samog vrha ti je naredjeno da uklonish taj avatar, jer ako se Shosa ( Major ) i kompanija pojave na ovom forumu, ode sve u vazduh kao u Anime-u!
= D
Nazad na vrh Ići dole
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 5:53 pm

haha, sta ti znas o GITS-u i stand alone complexu?
Nazad na vrh Ići dole
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 7:09 pm

ok...tu pocinju spansaka sela za mene...
Nema ljudi...valjda se smorili,dosadile im teme i ti cudni razgovori o kojima nemaju pojma...kao ja sada...
Nazad na vrh Ići dole
sister_nightfall
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
sister_nightfall


Broj poruka : 339
Godina : 32
Location : beograd
Datum upisa : 14.11.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 10:15 pm

zdravo nepoznata osobo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/dunja_mu
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 1:56 pm

zdravo i tebi sis, simpatican ti je avatar.

nisam ja farao nepoznat nego ti jos nisi imala prilike da me upoznas.
ja se zovem Ivan i iz Nisa sam. znam puno ljudi sa foruma (ceo knjazevac, kv, vb, aleksinac, pozega i uzice.. a da i bg poz za Ivonu i Tanju) punk


sad bi mogla i ti da se predstavis sis. Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 1:59 pm

sto si smorena Ivono, jel si ozdravila?
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 5:25 pm

Vidim da se fino raspricaste ovde...

@Iv4n
Forum je nekada sjajno radio...za krako vreme su ljudi ispisali sve ove postove koje vidis...i onda su otisli u Svajcarsku, i nema ih vise nigde Very Happy

Ako zelis, ozivi malo ovaj forum, postavljaj nove teme i sastavi mi text da posaljem na mail svim registrovanim korisnicima kao obavestenje da 4um ponovo radi...
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 5:29 pm

I da...malo sam vam ulepsao forum. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimePon Sep 08, 2008 2:13 pm

nisam ja farao Jesus pa da ressurectujem tu i tamo....
ali dobro polaziste za reanimaciju bi bilo da utvrdimo zasto su ljudi prestali da dolaze.
predlazem ti taktiku jeya i tihog boba, uzmes adresar pa krenes redom: bela zasto prestala da posecujes forum? i pitas je da predlozi neku izmenu/dopunu/temu/bilo sta sto bi nju vratilo na forum. znaci nemoj da ti odgovara uopsteno sta bi bilo dobro nego sta konkretno njoj ne odgovara. i tako preslishash beogradjanke pa kv, pozegu, knjazevac, uzice.... svakog ponaosob.
e ako bi ti svako od njih rekao sta bas njemu/oj smeta i jos da ti da predlog imao bi sa cime da radis.
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimePon Sep 08, 2008 8:55 pm

Nismo se razumeli...Very Happy

Necu ja slati svakom mail ponaosob, nego cu napisati jedan mail koji ce se poslati svima - ipak sam ja ovde neki administrator. Very Happy

Pa da postavimo topic na forum "Zasto ne dolazite vise?" pa neka odgovore ljudi.

Cenim da je tako mnogo lakse i brze, zar ne? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeUto Sep 09, 2008 1:15 pm

lakse i brze jeste ali ne znaci da je bolje ali nema veze odluka je tvoja, ipak si ti neki king admin ovde. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeUto Sep 16, 2008 8:21 pm

Iv4n ::
haha, sta ti znas o GITS-u i stand alone complexu?

Pa, recimo da sluchajno imam sve videje.. A znam po neshto o anime-ama!
Arrow
Nazad na vrh Ići dole
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeUto Sep 16, 2008 11:53 pm

Iv4n ::
sto si smorena Ivono, jel si ozdravila?

Nisam smorena samo nemam pojma o cemu pricate ti i Koske... Wink
Zdrava kao dren... pupupu... drink
Nazad na vrh Ići dole
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeUto Sep 16, 2008 11:57 pm

milanche ::
Nismo se razumeli...Very Happy

Necu ja slati svakom mail ponaosob, nego cu napisati jedan mail koji ce se poslati svima - ipak sam ja ovde neki administrator. Very Happy

Pa da postavimo topic na forum "Zasto ne dolazite vise?" pa neka odgovore ljudi.

Cenim da je tako mnogo lakse i brze, zar ne? Very Happy

Pa s obzirom da ljudi ne dolaze mislim da ce ti ta tema biti prilicno oskudno odgovorena ... mislim ko ce da ti odgovori kada nema NIKOGA...
pozz za Kosketa... taj rad
ali ako ces prvo da saljes mailove onda super... mada mislim da je to malo klimavo...
Nazad na vrh Ići dole
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeSre Sep 17, 2008 1:56 am

e imam i ja od prvog filma, nastavka (innosence), S.A.C., 2nd Gig do Solid State Society-a. po meni je GITS najbolja cyber punk anime punk .
jel znas mozda da li spremaju nesto novo?

ps koske koje jos anime imas?
Nazad na vrh Ići dole
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeSre Sep 17, 2008 2:02 am

Ivono gledas li ti crtane filmove? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimePet Sep 19, 2008 4:13 pm

Ja bash i nemam.. Samo volim da gledam, ono shto mi se svidi ostavim..
Ali imam drugara koji bash gotivi mangu i anime, a znam i choveka koji drzi 'MangaTrip'..
Tako..
Nazad na vrh Ići dole
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimePet Sep 26, 2008 5:29 am

milanche kazi mi kakve su reakcije ex chlanova na tvoj mail i jesi li ga uopste poslao?
Nazad na vrh Ići dole
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 7:47 pm

Iv4n ::
Ivono gledas li ti crtane filmove? Very Happy


Naravno!!!
Kada smo vec kod crtaca...hmmm, Koske.... Sta bi sa nasim dogovorom?
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 2:42 pm

Iv4n ::
milanche kazi mi kakve su reakcije ex chlanova na tvoj mail i jesi li ga uopste poslao?

Noup...Iskreno da ti kazem, i ne stizem da pogledam ovaj forum.
Zao mi je sto je tako zavrsio, jer je mogao da se fino razvija - ne kazem da ne moze da se ponovo sredi kako treba, ali treba da se par zainteresovanih ljudi organizuje i potrudi oko toga (ko god zeli, neka napise ovde, pa cu ga postaviti za administratora).
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
Iv4n
Beginner
Beginner
Iv4n


Broj poruka : 19
Godina : 37
Location : Nish
Datum upisa : 29.08.2008

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 6:09 pm

a Iv jel si gledala neki crtac sa ozbiljnom tematikom (to nisu lion king, pepeljuga shrek, taek won do panda i sl.)? ukratko ti craci su obicno japanske produkcije i nazivaju se anime. radnja je kao u filmu ili seriji, likovi, zapleti, pucnjave eksplozije i sl. ali nimalo naivno. naravno imas i naivne kao dragonball, pokemone al to ne gledam.
e jedna od najboljih je G.I.T.S. (Ghost In The Shell), o tome svedoce 3 filma i 2 serijala. radjena je pod velikim uticajem salindzerovih knjiga pogotovu lovac u zitu, inace dosta lici na onu staru seriju Nikita. uostalom idi na youtube pa vidi trejler.

ps iv na koliko dvda je 1 3 Hill?

za koske:
mozes li da pitas tog lika dal ima sve epizode za Gundam Wing?
Nazad na vrh Ići dole
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitimePon Okt 06, 2008 6:00 pm

Jesam ali nisam neki ljubitelj.... meni su pravi animirani filmovi naivni i onako klinacki (kada Bugs Bunny trci u vazduhu i posle pet metara shvati da nema nicega pod nogama)...
Doduse tu je South park... ali ne ipak nije to to....
Treba ti 9 cd-a...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Empty
PočaljiNaslov: Re: he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....   he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
he's big, he's bad and he's in the house, Iv4N NisH....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» NISH
» Nish slike
» IZBOR ZA BOMBU 2007.ZHIRI:OK NISH

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ...:::ZivetiZajedno:::... :: Predstavi se molim...:)-
Skoči na: