Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia

Ići dole 
+5
BodoM
annie
Koske
free_runner
milanche
9 posters
AutorPoruka
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 6:46 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 8:09 pm

hvala za link... znam ljude koji ce se oduseviti kad im kazem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 11:45 pm

Fino, fino...

Ah, kada se samo setim!
Smile
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 2:44 am

Koske ::
Fino, fino...

Ah, kada se samo setim!
Smile

Isao si? Smile

Kakvi su ti utisci?

Posto su uglavnom ljudi nezadovoljni bili...

Ja jos uvek nisam skinuo koncert, evo sad cu pustiti da se skida pa cu da napisem komentare kad odgledam. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 3:53 am

milanche ::


Isao si? Smile

Kakvi su ti utisci?

Posto su uglavnom ljudi nezadovoljni bili...


Da. Manje ishao, vishe radio tamo. Celu notj pre koncerta sam postavljao sigurnosne ograde!. a ostatak jutra zagledao isprobavanje opreme koja je doneta.. Bagerima!
Choveche, that was big roch show!
= )

Ljudi su bili nezadovoljni iz dva razloga!
Prvi jeste shto nam je sve to prodato kao 'koncert' RHCP, a to je ugovoreno kao 'festivalska svirka' od 90min.
Drugi, nezapamtjen pljusak je promokrio zemlju sve do Kine! Naravno, kolaps u saobratjaju i sve... Ali nije nasha kivnja!
Tretji jeste shto je koncert kasnio, jer je Fli ( basista RHCP ) pretjutao da napomene u ugovoru da mu je potreban pristum chistom kiseoniku!
Zato je koncert kasnio 45minuta... Jedva smo mu nashli bocu! ( Tipa, bolestan je i mora da se inhalira redovno! )

Eto....
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 4:14 am

E, ali najjaci si - ima dva razloga!
Prvi jeste..
Drugi..
Treci ..

Very Happy

A nisam znao da je zbog toga koncert kasnio 45 minuta.

Iskreno, mislim da su RHCP precenjeni - mnogo se ocekivalo i zato je na kraju izbilo nezadovoljstvo, najvise zato sto su svirali samo 1h 10 min, ne 90 min kao sto si napisao.

S druge strane - kada uporedimo koliko kosta njihov nastup na zapadu i ovde kod nas, sasvim jasno zasto nisu svirali duze. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
annie
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
annie


Broj poruka : 121
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 07.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 4:56 am

meni je bilo bas ok!
cak nisam ni pokisla...Very Happy
i vec u 3h sam bila u bg, dok je jedna drugarica u to vreme uspela da krene sa parkinga.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BodoM
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
BodoM


Broj poruka : 292
Godina : 33
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 5:30 am

Mene tata nije dao:(
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/vintage1991
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 10:44 am

milanche ::
E, ali najjaci si - ima dva razloga!
Prvi jeste..
Drugi..
Treci ..

Very Happy

A nisam znao da je zbog toga koncert kasnio 45 minuta.

Iskreno, mislim da su RHCP precenjeni - mnogo se ocekivalo i zato je na kraju izbilo nezadovoljstvo, najvise zato sto su svirali samo 1h 10 min, ne 90 min kao sto si napisao.

S druge strane - kada uporedimo koliko kosta njihov nastup na zapadu i ovde kod nas, sasvim jasno zasto nisu svirali duze. Smile

Da. Mislim da su malo vishe precenjeni, ali dobro.

Svirali su jache od 1h 10min.. Nije da cepidlachim, ali cert je trajao oko 1H 20min.

Josh jedna mana, da ne kazem zamerka jeste da nisu odsvirali dve najpoznatije pesme!
Ali, ono shto su odvsirali je bilo extra!
Nazad na vrh Ići dole
**speakerbo(x)ss**
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
**speakerbo(x)ss**


Broj poruka : 275
Godina : 33
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 4:19 pm

kako ste nezahvalni......Ljudi sa Zapada koji su culi za brdoviti Balkan kad su ih zvali organizatori Green festa odjednom dolaze u tu prazninu na njihovoj mapi,za 99% manju cifru koju dobijaju za neke 8 puta slabije festivale,sviraju 80 minuta i pobegnu,a mi nezadovoljni.....

Ja nisam bio tamo ali da sam bio ne bih se zalio jer se to desilo tad i bog zna kad ce se desit kasnije.......I sve ovo sto vi pricate kisa,blato,saobracaj to je xtra ja bih uzivao....
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 5:02 pm

^Siroti oni...ucinili nam veeeeliku uslugu, cak su i na gubitku, ali nas mnogo cene, pa dosli da nas ispostuju....Daaaaj molim te. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 7:08 pm

Bez obzira na sve.. Ja sam uzivao i pevao iz sveg grla!
Lichno, ne zalim se. Pokushao sam da, objektivno, iznesem razloge zbog kojih su mnogi nezadovoljni koncertom RHCP
Nazad na vrh Ići dole
C.e.c.A.
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
C.e.c.A.


Broj poruka : 185
Godina : 34
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 7:43 pm

free_runner ::
hvala za link... znam ljude koji ce se oduseviti kad im kazem

reci meni da se odusevim..Very Happy:D:P

ja nisam bila...SadSadSadSad.... a mnogo ih volim...SadSadSadSad ali ce zato meni moj milanche da skine koncert..

tesim se, kad ce whitesnake da dodje po drugi put u srbiju, mozda re i oni...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
**speakerbo(x)ss**
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
**speakerbo(x)ss**


Broj poruka : 275
Godina : 33
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 10:16 pm

Milanche ja znam da oni ti nisu uradili uz sazaljenja al ipak kad sumiras situaciju....
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 11:46 pm

...shvatis da su dosli da uzmu pare i odu kao da ih nikad nije ni bilo. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
**speakerbo(x)ss**
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
**speakerbo(x)ss**


Broj poruka : 275
Godina : 33
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 28.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimePet Jan 11, 2008 12:19 pm

yes of course bounce
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimePet Jan 11, 2008 9:55 pm

Mhm...
They got the lova...
That's all they need!
Nazad na vrh Ići dole
anChE :)
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
anChE :)


Broj poruka : 130
Godina : 33
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 12:13 am

E meni je cela ta fora s Peppersima ... da li je festival ... ili je ipak koncert ... pa shta su njima rekli ... pa ovo... pa ono ... like - I don't care....

Ono shto znam je da sam htela da kupim kartu za Pepperse iako ih organskiiiiiiiiii NE PODNOSIM, zato shto su im kao predgrupa svirali Kasabian ( grate british bend Smile)... verovatno bih i kupila .... ali nema se para Sad ... u svakom sluchaju .... mnogi su kudil, a mnogi hvalili Pepperse, ali ni jedna, znachi NI JEDNA osoba koja je bila na tom koncertu nije mogla da porekne da je Kasabian bio xtraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, u svakom smislu yahoo
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 5:37 pm

anChE Smile ::
..... ali ni jedna, znachi NI JEDNA osoba koja je bila na tom koncertu nije mogla da porekne da je Kasabian bio xtraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, u svakom smislu


Izvini, ali... Kasabijan se i nisu neshto pokazali. ( Jeste da 99% maze na Pepersima nije imalo blage ko su Kiril & Kasabian ).. Masa je mnogo lepshe odreagovala na Kirila, nego na Kasabijane.
Arrow
Nazad na vrh Ići dole
sister_nightfall
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
sister_nightfall


Broj poruka : 339
Godina : 32
Location : beograd
Datum upisa : 14.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 6:41 pm

kiril je bio extra!
kasabian je meni bio smor.

a i koncert/festival/stavec me je mnogo razocarao. mislim, ono... odradili su tezgu i otisli. sreca da nisam die-hard fan pepersa da se sad tu nesto nasekiram Smile zahvaljujuci drustvu s kojim sam bila mi je zapravo bilo i okej Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/dunja_mu
Sponsored content





Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia   Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Red Hot Chili Peppers - Live In Indjija - Serbia
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tour de Serbia
» Lyrics

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opustanje :: Muzika-
Skoči na: