Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 Poginulo troje učesnika VB-a

Ići dole 
+4
C.e.c.A.
tatjanabg
*snowhite*
milanche
8 posters
AutorPoruka
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 4:02 pm

Poginulo troje bivših ukućana "Velikog Brata"
Subota, 29. decembar 2007. 09:44

Stevan Zečević Zeka, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović, bivši učesnici serijala Veliki Brat poginuli su oko ponoći u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Obrenovac - Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane "Nikola Tesla", prenose beogradski mediji.

U kolima je sa njima bio još jedan mladić koji je preživeo nakon što je crveni "sitroen C4" kojim je upravljao Elmir sleteo sa puta zbog neprilagodjene brzine i završio u reci Vukodraž koja se uliva u Savu.

Bivši ukućani serijala Veliki Brat krenuli su u Loznicu gde su trebali da se nadju na žurci. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin, Užičanin Danilo Tomić, dok su u drugim kolima bili, takodje, bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana.

Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je mladić koji je trebao da ih odveze u Loznicu. Neposredno pre nesreće Elmir se zamenio s vozačem koji je prešao na suvozačko mesto.

"Blic" nezvanično saznaje da je vozilo zbog neprilagodjene brzine izletelo iz jedne krivine i sletelo u reku Vukodraž kod naselja Ušće, nekoliko kilometara posle termoelektrane "Nikole Tesla".

Nekoliko kilometara pre mesta nesreće, vozilo kojim je upravljao Elmir preteklo je "golf" u kojem su se nalazile Jelena i Tanja koja ih je zvala pet minuta pre nesreće da im kaže da uspore.

Nekoliko minuta potom, zbog neprilagodjene brzine "sitroen" je izleteo iz krivine, prevrnuo se na krov i završio u reci. Tokom prevrtanja, suvozač je ispao iz autmobila.

Nakon desetak predjenih kilometara vozač "golfa" ih je pozvao da vide gde se nalaze, ali kako oni nisu bili dostupni, odmah je krenuo nazad. Kod naselja Ušće zatekao je stravičan prizor. Vozilo u kome su bili njihovi prijatelji bilo je u reci. Videli su crveni "sitroen" u kanalu i preživelog mladića na obali.

Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta. Suvozača ekipa Hitne pomoći odmah je odvezla u beogradski urgentni centar.

Za to vreme vatrogasci i policajci počeli su da vade vozilo iz kanala, za šta im je trebalo dva sata.

"Ne znam šta se dešava... izvlače ih iz vode", kroz suze i grcaje je pokušavala da izgovori Jelena Žeželj.

Kada je videla šta se desilo, Tanja je pokušala da skoči u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni sprečili. Vidno potreseni Danilo, Tanja i Jelena su od tuge pali u nesvest, a Hitna pomoć je brzo stigla i dala im lekove za smirenje.

"Tri lica su poginula, a jedno je preživelo. To je sve što mogu trenutno da vam kažem", rekao je jedan od policajaca sa uvidjaja koji je počeo odmah nakon što je "sitroen" izvadjen iz reke.

Za sada se ne zna da li će rijaliti-šou Veliki Brat biti nastavljen. Za verovati je da će producentska kuća "Emotion" odlučiti da prekine serijal.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 4:05 pm

da bre,ladno....neka im je laka zemlja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 4:45 pm

Prekida se šou Veliki brat

S obzirom na tragične okolnosti, produkcijska kuća Emotion i B92 su odlučili da završe ovogodišnji serijal VB. "Takođe, mislimo da je pravedno da jednog od ukućana posle gotovo stotinu dana ipak proglasimo pobednikom na osnovu glasova gledalaca", stoji u zajedničkom saopštenju.

"Emotion i B92 izrazavaju najdublje saučešće porodicama nastradalih. Novac prikupljen tokom ovonedeljnog glasanja namenjen je kampanji za poboljšanje bezbednosti u saobraćaju.

Večerašnja emisija u 21 h biće posvećena uspomeni na Zoricu, Stevana i Elmira.

Pobednik će biti izabran direktnim glasanjem i proglašen bez publike

Izvor: FORUM VB
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 5:38 pm

žao mi je.

sinoć sam bila na žurci i u pola prekida dj i saopštava ovo - i ljudi kažu, bože kakav užasan smisao za humor i nastavljaju da igraju...
Nazad na vrh Ići dole
C.e.c.A.
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
C.e.c.A.


Broj poruka : 185
Godina : 34
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 6:49 pm

jao, strasne stvari... bas mi je zao.. R.I.P..
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
AnA_kv
Forum friend
Forum friend
AnA_kv


Broj poruka : 82
Godina : 34
Location : Kraljevo
Datum upisa : 13.12.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 11:11 pm

ja sam se zgrozila kad sam cula,jos kad sam videla da nemaju ni po 30 godina...uzas
Nazad na vrh Ići dole
annie
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
annie


Broj poruka : 121
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 07.11.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 12:06 am

stvarno strasno...
Nazad na vrh Ići dole
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 1:20 am

zao mi je, stvarno. to je tuzno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 4:08 pm

neka im je laka zemlja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 1:15 am

Jeste da ne volim VB, ali to su ipak ljudi.
Ne znam shta da kazem... Skenjao sam se!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poginulo troje učesnika VB-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Poginulo troje učesnika VB-a   Poginulo troje učesnika VB-a Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Poginulo troje učesnika VB-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opustanje :: Igre,TV,chasopisi-
Skoči na: