Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 muzicka podeljenost u vasem gradu

Ići dole 
+7
sister_nightfall
annie
DIOGENUS
C.e.c.A.
saska_vaska
milanche
free_runner
11 posters
AutorPoruka
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:48 pm

Da li u vasim gradovima postoje grupe ljudi koji slusaju istu vrstu muzike. Da li kod vas postoje metalci, reperi, punkeri, takozvani "fenseri".. kako se medjusobno podnose?

da li vas neko pakuje u neku grupu? Da li postoje predrasude?

Sta uopste mislite o svemu tome? da li muzika razdvaja ili spaja ljude?
Jel birate prijatelje po muzickom ukusu?

Smile

ne bih da namecem svoje misljenje ali moram da primetim da mi danas trazimo bukvalno bilo koji razlog da se grupisemo. Otkud ta potreba? Jeste li primetili koliko neki ljudi vole da kazu ja sam _________(dopuni po zelji), a uz to obicno ide "oni drugi su sranje".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 4:38 pm

Ubedjen sam da muzika spaja i deli ljude. Ne kazem da se ljudi sa razlicitim muzickim ukusima ne mogu druziti - ja licno slusam pop, rnb, dance i house, ali mi je ipak jedan od najboljih drugova cist rocker - sto se izlazaka tice, jasno kao dan da je tu ogromna podela.
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
saska_vaska
Beginner
Beginner
saska_vaska


Broj poruka : 43
Godina : 47
Location : Izmedju NS i KV
Datum upisa : 17.12.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 8:40 pm

Ja sam totalno razocarana u grad u kom zivim. Ponuda imalo normalne muzike je svedena na dva kafica, a i to je diskutabilno, jer se posle ponoci moraju prikloniti vecini koja ce nas sve progutati. Mladi sve vise slusaju muziku popularniju kao dno dna, i ti kafici pune kase.
A vec par godina nasa partnerska omladinska organizacija KVART (citaj -moja druga kuca jer sam se tamo u NVO smislu i rodila) organizuje letnji street art festival koji sve manje ima smisla. Proslog, tj ovog leta na koncertu Jarbola nije bilo vise od stotinjak ljudi. Naravno, konc je bio na trgu, znaci sasvim slobodna i besplatna varijanta. A da vam ne pricam da ima vise ljudi koji zive u oklonim zgradama koje treba da umirimo jer im smeta buka... Pitamo se da li ima smisla praviti festival, kad bi veeeeelika vecina pre otisla na Stoju, Cecu, Acu Lukasa... Ionako je svakog vikenda isred Pasaza red pacenika/ca koje cekaju da udju (i da ne lajem dalje)... Pa bolje da se nadjemo kod mene u stanu ili da pravimo privatne zurke...
Nazad na vrh Ići dole
C.e.c.A.
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
C.e.c.A.


Broj poruka : 185
Godina : 34
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 9:37 pm

Saska, ja mislim da je svuda tako... bar je ko nas..
inace, slazem se sa milanchetom.
dodala bih da su ljudi puni predrasuda sto se toga tice.. "Bacio bih bombu onim fenserima tamo, nek umru svi, glupi su.."..., "Oni bedni rokeri se drogiraju tamo iza konaka, zarasli u one kose neocesljane..." i da ne navodim kakve sam jos gluposti sve cula..
Sebe ne svrstavam ni u jednu grupu. Ako mi se svidja neka pesma, slusacu je, bez obzira na to da li je Seka Aleksic, Rihanna, Whitesnake, System of a down ili bilo sta!
Meni se ne svidja to odvajanje ljudi po muzici, odeci i sl.. Ja licno imam mnoogo frendova koji su zakleti tzv. "fenseri" i mnoge obozavam, isto je i sa ostalim "grupama".. Ne znaci da su oni koji slusaju rock npr. bolji, pametniji, zabavniji ili sta vec od ostalih..
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
DIOGENUS
Forum friend
Forum friend
DIOGENUS


Broj poruka : 109
Godina : 34
Location : Knjazevac
Datum upisa : 30.10.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 11:31 pm

U knj. su najozloglsenije grupe upravo grupe fensera. moje dr. vazi za jedno od mirnijih(hippie). Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
annie
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
annie


Broj poruka : 121
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 07.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 1:53 am

C.e.c.A. ::
Saska, ja mislim da je svuda tako... bar je ko nas..
inace, slazem se sa milanchetom.
dodala bih da su ljudi puni predrasuda sto se toga tice.. "Bacio bih bombu onim fenserima tamo, nek umru svi, glupi su.."..., "Oni bedni rokeri se drogiraju tamo iza konaka, zarasli u one kose neocesljane..." i da ne navodim kakve sam jos gluposti sve cula..
Sebe ne svrstavam ni u jednu grupu. Ako mi se svidja neka pesma, slusacu je, bez obzira na to da li je Seka Aleksic, Rihanna, Whitesnake, System of a down ili bilo sta!
Meni se ne svidja to odvajanje ljudi po muzici, odeci i sl.. Ja licno imam mnoogo frendova koji su zakleti tzv. "fenseri" i mnoge obozavam, isto je i sa ostalim "grupama".. Ne znaci da su oni koji slusaju rock npr. bolji, pametniji, zabavniji ili sta vec od ostalih..

potpuno se slazem za to da je glupo ne druziti se sa nekim, samo zato sto je feser, ali mislim da, kada procenis nekog coveka prema tome kakvu muziku slusa, mozes dosta da saznas o njegovoj licnosti, i mislim da vrlo retko mozes steci pogresan utisak o nekome na osnovu njegovog muzickog ukusa..
smatram da je muzika jedan ogroman deo naseg zivota (bar mog Very Happy ) i da se mnogo toga moze reci muzikom..
Nazad na vrh Ići dole
saska_vaska
Beginner
Beginner
saska_vaska


Broj poruka : 43
Godina : 47
Location : Izmedju NS i KV
Datum upisa : 17.12.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 10:33 am

annie ::

potpuno se slazem za to da je glupo ne druziti se sa nekim, samo zato sto je feser, ali mislim da, kada procenis nekog coveka prema tome kakvu muziku slusa, mozes dosta da saznas o njegovoj licnosti, i mislim da vrlo retko mozes steci pogresan utisak o nekome na osnovu njegovog muzickog ukusa..
smatram da je muzika jedan ogroman deo naseg zivota (bar mog Very Happy ) i da se mnogo toga moze reci muzikom..

Naravno da ne treba deliti ljude i stvarati predrasude da je neko los zato sto slusa takvu muziku (pogledaje naseg vozaca Verka koji nas ubi sa narodnjacima, ali je super lik), ali se slazem da je to veoma vazan izbor koji te u mnogo cemu odredjuje. Ja medju prijateljima nemam narodnjaka i stvarno mislim da narodnjaci, posebno ovi moderni NISTA dobro nisu doneli, samo degradiraju vec postojece niske vrednosti u nasoj zemlji. I tonemo, tonemo...
Nazad na vrh Ići dole
sister_nightfall
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
sister_nightfall


Broj poruka : 339
Godina : 32
Location : beograd
Datum upisa : 14.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 11:09 pm

sta ja znam, veliki je bg, tesko da mozes da budes jedini panker ili metalac u gradu... ima puuuuno mesta, ja sam nasla ona gde se svira/pusta muzika koja meni odgovara, so i'm happy Very Happy

nemam predrasude, medju prijateljima imam i okorele metalce i narodnjake... nek svako slusa ono sto voli (dogod ne smara s tim).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/dunja_mu
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimePet Dec 21, 2007 1:40 pm

mislim da ste u kompletu, zajedno, rekli ono što bih ja...stoga, ne vidim svrhu daljem tupljenju
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 3:24 pm

Ne bih da odgovaram na ovaj topic. Ak obih krenuo, zavrshio bih nikada.. A mozda i malo kasnije! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Doriana Asu
Beginner
Beginner
Doriana Asu


Broj poruka : 59
Godina : 33
Location : Kv
Datum upisa : 01.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 3:36 pm

free_runner ::


Smile

ne bih da namecem svoje misljenje ali moram da primetim da mi danas trazimo bukvalno bilo koji razlog da se grupisemo. Otkud ta potreba? Jeste li primetili koliko neki ljudi vole da kazu ja sam _________(dopuni po zelji), a uz to obicno ide "oni drugi su sranje".

ovo prvo shto si naveo postoji svuda i uvek ce postojati
a veoma vazno pitanje jeste: zashto se ljudi grupishu? na osnovu mog jednonocnog razmishljanja study doshla sam do zakljuchka da su osobe koje imaju najvecu potrebu za grupisanjem DECA. znate ono "zajedno smo lepshi, zajedno smo jachi", e upravo ovo jachi ih i nas(primecujemo da se i nashi vrshnjaci grupishu) tera da se grupishemo. Deca, kao neformirane osobe i lichnosti, kao i mnogi nam dragi vrshnjaci, imaju tu potrebu za choporom zato shto su samostalno labilni i, nazalost, poglavice ovih chopora kroje buducu lichnost chlana chopora...
go-go power rangers!
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 3:41 pm

Doriana Asu ::
free_runner ::


Smile

ne bih da namecem svoje misljenje ali moram da primetim da mi danas trazimo bukvalno bilo koji razlog da se grupisemo. Otkud ta potreba? Jeste li primetili koliko neki ljudi vole da kazu ja sam _________(dopuni po zelji), a uz to obicno ide "oni drugi su sranje".

ovo prvo shto si naveo postoji svuda i uvek ce postojati
a veoma vazno pitanje jeste: zashto se ljudi grupishu? na osnovu mog jednonocnog razmishljanja study doshla sam do zakljuchka da su osobe koje imaju najvecu potrebu za grupisanjem DECA. znate ono "zajedno smo lepshi, zajedno smo jachi", e upravo ovo jachi ih i nas(primecujemo da se i nashi vrshnjaci grupishu) tera da se grupishemo. Deca, kao neformirane osobe i lichnosti, kao i mnogi nam dragi vrshnjaci, imaju tu potrebu za choporom zato shto su samostalno labilni i, nazalost, poglavice ovih chopora kroje buducu lichnost chlana chopora...
go-go power rangers!


Sociologija ima reshenje tvog problema. Prevrti knjigu za sociologiju, za 4. razred gimnazije.
tongue
Nazad na vrh Ići dole
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 4:46 pm

ma dajte... a to što je lepo raditi neke stvari sa prijateljima?!?
mislim, ono, treba se družiti sa ljudima... sa druge strane, protiv sam zatvaranja grupe ljudi...

znači, ZA GRUPE, ALI NE ZA ZATVORENE GRUPE!
Nazad na vrh Ići dole
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 4:47 pm

I, naravno, za očuvanje ličnog mišljenja i stavova - individualizam...

pa sad...
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 5:47 pm

Koske ::
Doriana Asu ::
free_runner ::


Smile

ne bih da namecem svoje misljenje ali moram da primetim da mi danas trazimo bukvalno bilo koji razlog da se grupisemo. Otkud ta potreba? Jeste li primetili koliko neki ljudi vole da kazu ja sam _________(dopuni po zelji), a uz to obicno ide "oni drugi su sranje".

ovo prvo shto si naveo postoji svuda i uvek ce postojati
a veoma vazno pitanje jeste: zashto se ljudi grupishu? na osnovu mog jednonocnog razmishljanja study doshla sam do zakljuchka da su osobe koje imaju najvecu potrebu za grupisanjem DECA. znate ono "zajedno smo lepshi, zajedno smo jachi", e upravo ovo jachi ih i nas(primecujemo da se i nashi vrshnjaci grupishu) tera da se grupishemo. Deca, kao neformirane osobe i lichnosti, kao i mnogi nam dragi vrshnjaci, imaju tu potrebu za choporom zato shto su samostalno labilni i, nazalost, poglavice ovih chopora kroje buducu lichnost chlana chopora...
go-go power rangers!


Sociologija ima reshenje tvog problema. Prevrti knjigu za sociologiju, za 4. razred gimnazije.
tongue
obozavam sociologiju....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 10:22 pm

*snowhite* ::
obozavam sociologiju....


What a Face


No


TI IMASh PROBLEM !!!
:twisted:
Nazad na vrh Ići dole
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 3:07 pm

ti možda imaš problem, ali, kako imaš sociologiju? Question
Nazad na vrh Ići dole
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 1:09 am

da li je ovde neko cuo za off .. moderatori! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 1:18 am

free_runner ::
da li je ovde neko cuo za off .. moderatori! Smile

Ne brini nista, dole u admin zoni unajvece Bela i ja govorimo o tome i uskoro cemo vam izneti sta smo odlucili po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
Sponsored content





muzicka podeljenost u vasem gradu Empty
PočaljiNaslov: Re: muzicka podeljenost u vasem gradu   muzicka podeljenost u vasem gradu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
muzicka podeljenost u vasem gradu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» A u vasem gradu..
» Sta biste promenili u Vasem gradu?
» Pozorisna scena u vasem gradu...
» luda guzva po gradu.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opustanje :: Muzika-
Skoči na: