Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 profesor-uzor?

Ići dole 
+11
slinava sindy
_keleraba_kv
C.e.c.A.
free_runner
sister_nightfall
Doriana Asu
tatjanabg
AnA_kv
SWeeT_DeviL
milanche
*snowhite*
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 9:10 pm

Da li imate nekog profesora u skoli kome se divite?
rabbit Let`s talk about them....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 9:25 pm

Dragan - predaje mi veronauku - covek = encarta. Very Happy

Ako vas interesuje ko je osnovao komunizam u Juznoj Koreji pitajte njega! Mozda vas interesuje sve o socijalizmu - pitajte njega.

O verama, istoriji (nacionalnoj i opstoj) da ne govorim - sve zna!

Filmovi i knjige - kroz razgovor sa njim na tu temu steci cete utisak da ne postoji bilo sta od navedenog da nije pogledao/procitao.

E jedina slaba tacka mu je cini mi se sport - mislim da to ne prati.

Ali dobro, sve u svemu, dosta pametnih stvari sam od njega cuo, i definitivno mi je idol.
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 9:30 pm

I meni je on,i Vikica...kao i profesorka filozofije,ne bih da navodim njeno ime jer je poznatija po nadimnku,a njega tek ne bih da navodim..Inace on mi je ovako mnogo dobra ali ima si neke falinke...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
SWeeT_DeviL
Newbie
Newbie
SWeeT_DeviL


Broj poruka : 12
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 21.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:12 pm

ej , ja se divim svojoj profesorki pedijatrije.. zena ispita za 1 min, al' sve ono sto ce mi stvarno trebati, tako da ne moram da ucim ostale stvari, mlatke, koje mi nece trebati...
Nazad na vrh Ići dole
AnA_kv
Forum friend
Forum friend
AnA_kv


Broj poruka : 82
Godina : 34
Location : Kraljevo
Datum upisa : 13.12.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 8:14 pm

ja sam imala profesorku matematike koja je otisla u penziju,zena je car.Znala je da nas nauci svemu a njeni casovi su bili zanimljivi....koliko god to cudno zvucalo svi smo jedva cekali cas kod nje....ali nazalost otisla je u penziju tako da vise nemam nekog profesora koga bih mogla da izdvojim
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 9:45 pm

AnA_kv ::
ja sam imala profesorku matematike koja je otisla u penziju,zena je car.Znala je da nas nauci svemu a njeni casovi su bili zanimljivi....koliko god to cudno zvucalo svi smo jedva cekali cas kod nje....ali nazalost otisla je u penziju tako da vise nemam nekog profesora koga bih mogla da izdvojim

Cudno mi je to sto ti jedna stara profesorka moze biti zanimljiva. Takve profesorke budu jako dosadne, smarajuce, izgubljene itd.

Ja imam jednu profesorku engleskog, koja je pred penzijom, zbog koje sam skoro zamrzeo taj jezik a bio sam ubedjen da cu studirati engleski pre nego sto sam dosao u sredju. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
AnA_kv
Forum friend
Forum friend
AnA_kv


Broj poruka : 82
Godina : 34
Location : Kraljevo
Datum upisa : 13.12.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:04 pm

Pa u vecini slucajeva jesu dosadne,ali ona je bila izuzetak.A ja mislila to samo kod mene u skoli,mi imamo profesorku engleskog koju niko ne moze da podnese,niko je ne voli,jednomje cak ostavila 30 ljudi iz jedne generacije da polazu engleski....elem ako stvarno volis engleski ne bi trebao da se cimas oko neke tamo babe santa
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:35 pm

AnA_kv ::
Pa u vecini slucajeva jesu dosadne,ali ona je bila izuzetak.A ja mislila to samo kod mene u skoli,mi imamo profesorku engleskog koju niko ne moze da podnese,niko je ne voli,jednomje cak ostavila 30 ljudi iz jedne generacije da polazu engleski....elem ako stvarno volis engleski ne bi trebao da se cimas oko neke tamo babe santa

He he, pa problem je sto ga vise ne volim. Very Happy

Znas ono kad te neko ubije u pojam, kada ti ubije zelju za tim i onda umesto da se napreduje ostane se na onom nivou koji je postignut. Nema nista gore od toga jer cu polako da zaboravljam i ovo sto znam.
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 12:24 pm

imali smo mi profesorku srpskog, jednogodišnja zamena, u prvom razredu, žena FENOMENALNA!!!! to kad dođe stevan pa on nek je hvali, on je još više ceni, ako je to moguće...
profesor koji predaje divno, jako, jako zanimljivo...držala je i dramsku sekciju... uspuit žena koja ima urođeni deformitet ruke i hrama... a takv lik...

a imamo i geografičara, fizičara, engleskinju... imamo jako dobrog profesora biologije... i sadašnja srpkinja je fina, razredna hemičarka je skroz luda - a kad ovako pogledam stvarno imamo fenomenalne profesore...

u kakav mi je Savo geografičar, kida!!! toliko obrazovan, uzvišen, a duhovit, takav šmeker, crnogorčina... sve mu je "opušteno, opušteno"...
Nazad na vrh Ići dole
Doriana Asu
Beginner
Beginner
Doriana Asu


Broj poruka : 59
Godina : 33
Location : Kv
Datum upisa : 01.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 4:57 pm

*snowhite* ::
Da li imate nekog profesora u skoli kome se divite?
rabbit Let`s talk about them....

ummmmmmmmmmmmm paaaaaaaaaa mozdaaaaaaa ..... razredni Slobo(popularno ga zovemo Zlobo ili Digimon(ne pitaj zashto!))
Nazad na vrh Ići dole
sister_nightfall
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
sister_nightfall


Broj poruka : 339
Godina : 32
Location : beograd
Datum upisa : 14.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 9:58 pm

meni su uzori svi profesori koji ne pokusavaju da izvaljuju fore i koji pustaju ranije sa casova.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/dunja_mu
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:36 pm

vrlo, vrlo površno dunja...kao i obično...
Nazad na vrh Ići dole
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:37 pm

a tako bi mogla da nas razduševi, ali je mrzi...
jel da, dunja?
ne da sam psihoanalitičar, nego mislim...
Nazad na vrh Ići dole
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:40 pm

moj profesor-uzor je moja razredna, Ruzica, ili kako je mi zovemo iz zezanja - dobra vila Ru...

salu na stranu, zena koju ne mozes da upoznas i da ostanes ravnodusan... Znam da ce marko negodovati, ali tako je..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
sister_nightfall
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
sister_nightfall


Broj poruka : 339
Godina : 32
Location : beograd
Datum upisa : 14.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:40 pm

kako si me samo procitala. idem da se suocavam sa sobom i placem u jastuk.

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/dunja_mu
free_runner
Moderator
Moderator
free_runner


Broj poruka : 276
Godina : 33
Location : Uzice
Datum upisa : 28.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:43 pm

sister_nightfall ::
kako si me samo procitala. idem da se suocavam sa sobom i placem u jastuk.

Very Happy

nemoj, unistices jadni jastuk... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milosskokic
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:44 pm

DA
ZLATO MOJE IRONIČNO
Nazad na vrh Ići dole
C.e.c.A.
Posipalac mudrosti
Posipalac mudrosti
C.e.c.A.


Broj poruka : 185
Godina : 34
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:48 pm

ja nemam uzora.. eto, kao sto su paki i bela trekli, veroucitelj i prof. srpskog su mi najjaci, ali nije bas da bih volela da sam neko od njih..
e, da prof. biologije je mnogo pametna, pravedna i poseduje sve sto treba da poseduje profesor koji predaje u gimnaziji!
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 12:00 am

da takva je i moja biologičarka
jasno predaje - i sve, baš kako treba... pita pravično, ocenjuje kako treba... ne kasni, dolazi na časove, najavljuje pitanja i kontove...
imaš pravo da biraš usmeno ili pismeno... jako dobro zna i ume da prenese. dobra osoba, pristojna... ima profesorsko držanje, lepo se oblači, ima 55 godina i ima dobrre noge. nekako - negovana žena. ali ne skockana. otmena.suknje do kolena.
Nazad na vrh Ići dole
sister_nightfall
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
sister_nightfall


Broj poruka : 339
Godina : 32
Location : beograd
Datum upisa : 14.11.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 12:10 am

e ja sam imala super biologicarku u osnovnoj... mislim, nije bila nista extra, lepo objasnjava, pravedna. ali ja i dan danas pamtim sve sto smo ucili u osnovnoj. Shocked ne znam kako, ali od njenih predavanja mi je najvise ostalo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/dunja_mu
_keleraba_kv
Forum friend
Forum friend
_keleraba_kv


Broj poruka : 107
Godina : 33
Location : kraljevo
Datum upisa : 13.12.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 12:21 am

ljudi moja bivsa profesorka matematike...Ana je vec spomenula...apsolutna carica,,,ja sam bukvalno trcala na njene casove i sedela u prvoj klupi...nju su svi gotivili i oni koji su imali keceve, ma SVI i ucenici i profesori....cela skola je bila u bedaku kad je ona otisla u penziju...ali nje fore se i dalje pamte i nasiroko primenjuju u gimnaziji...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milica_chm
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 5:40 pm

Ja imam jednu profesorku engleskog, koja je pred penzijom, zbog koje sam skoro zamrzeo taj jezik a bio sam ubedjen da cu studirati engleski pre nego sto sam dosao
u sredju. Laughing[/quote]

upravo se to imeni desilo!!!unistila mi je sve iluzije i nadanja...
Nazad na vrh Ići dole
DIOGENUS
Forum friend
Forum friend
DIOGENUS


Broj poruka : 109
Godina : 34
Location : Knjazevac
Datum upisa : 30.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 2:10 am

Moja omiljena profesorka ikada mi je predavala engleski u osnovnoj skoli. Bila je stroga ali nas je stvarno naucila. (bar pojedince) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
**speakerbo(x)ss**
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
**speakerbo(x)ss**


Broj poruka : 275
Godina : 33
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 28.10.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 5:45 pm

meine profesor-uzor je moj profesor srpskog jezika.Kod tog coveka nikad nije dosadno i kad nema nista da se uradi covek napravi atmosferu i prekine monotoniju i jos nesto mi je xtra kod njega covek je zavrsio Tehnicku skolu studirao je knjizevnost i bavi se fotografijom.....
Nazad na vrh Ići dole
_keleraba_kv
Forum friend
Forum friend
_keleraba_kv


Broj poruka : 107
Godina : 33
Location : kraljevo
Datum upisa : 13.12.2007

profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitimePon Dec 31, 2007 2:59 pm

**speakerbo(x)ss** ::
meine profesor-uzor je moj profesor srpskog jezika.Kod tog coveka nikad nije dosadno i kad nema nista da se uradi covek napravi atmosferu i prekine monotoniju i jos nesto mi je xtra kod njega covek je zavrsio Tehnicku skolu studirao je knjizevnost i bavi se fotografijom.....

kakav kralj... king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milica_chm
Sponsored content





profesor-uzor? Empty
PočaljiNaslov: Re: profesor-uzor?   profesor-uzor? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
profesor-uzor?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opustanje :: Shkola-
Skoči na: