Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 junajting fjučr

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Milan tha Perfect
Beginner
Beginner
Milan tha Perfect


Broj poruka : 47
Godina : 32
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimePet Nov 16, 2007 2:15 am

ono sto je cilj i svrha ovog je ujedinjavanje Vojvodine sa Ostatkom Srbije u smislu
pisanja zajedničkih projekata i sastanaka....
i razmatranje raznih pitanja tipa- sta je bilo sa ovogodishnjim festivalom ekoloshkog pozorishta za decu....
čekamo i nove clanove foruma iz vojvodine kako bi ovo imalo svrhu, pa pocinjemo.
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/savrsenstvo
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimePet Nov 16, 2007 12:28 pm

slazem se ..jel to tvoja inicijativa,ili>?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Milan tha Perfect
Beginner
Beginner
Milan tha Perfect


Broj poruka : 47
Godina : 32
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimePon Nov 19, 2007 6:43 pm

pa da, predlozio sam i neko mi reče da otvorim, jeli, novu temu na tu, jeli, temu... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/savrsenstvo
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 10:27 pm

Dragi Milane,

Oprosti mi.. Pokushatju da te uputim u istoriju cele priche. Ovi stariji verovatno znaju to bolje od mene, ali...

Prvo, na pochetku ovog 'celog' projekta, svi smo bili ujedinjeni. Vremenom, zbog organizacionih problema, podelili smo se na mreze 111, 112 i 113.
Vojvodina, Rest of Serbia i Romska mreza.
Iskreno, ja kontam da je to bezveze, jer KAO ova cela pricha je o toleranciji, mulitkulturalnosti itd....

Kontam da u 'Rest of Serbia' ima dosta problema u komunikaciji i saradnji na nekom vetjem nivou..
Ne brinite! U Vojvodini takodje imamo taj problem, pa moza josh i veci!
U svakom sluchaju, ja sam poslao ljudima koje znam obaveshtenje o ovom serveru... Pa videtjemo.. Koliko su spremni da se posvete ovome!

Enjoy!
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 2:39 am

Vetj peti put pokushavam da okachim ovaj text. Nadam se da ce uspeti sada....


Milan tha Perfect ::
Sta je bilo sa ovogodishnjim festivalom ekoloshkog pozorishta za decu....

Isprichacu vam jednu prichu o Eko festivalu
( Festival ekoloshkog pozorishta za decu, organizacija Razlichak, Bahcka Palanka )

Eko fest je zamishljen kao 4 dana druzenja u Bachkoj Palanci, na obali Dunava. Ciljna grupa su mladi ( vishe osnovna shkola nego srednja ), a cilj je da se povezuju i razmishljaju 'kreativno'.
U ta chetiri dana se priredjuju radionice ( chiji se 'proizvodi' prikazuju u vidu zavrshne manifestacije ), pozorishne predstave ( lutkarske i igrane, za decu i one malo starije ), muzichki program ( uglavnom nastupi srednjoshkolskih bendova), razna predavanja o aktuelnim 'ekoloshkim' temama itd.
Naravno, svaki Eko fest ima 'osnovnu ideju', kojoj je sve posvetjeno!

Eko fest 06 je imao naziv - Svetlosne tajne. Sve u znaku Nikole Tesle.
Ceo koncept su osmislili i sproveli 'veliki ljudi' iz Razlichka, uz podrshku sponzora, ljudi iz blize okoline i dalje okoline. Pored nas, koji smo bili pozivani iz dugih gradova, Eko fest je bio preplavljen 'decom', uzrasta osnovne shkole!
Sve je bilo na mestu, u odlichnoj meri i sa pravim ishodom. 10ak razlichitih radionica, bogat pozorishni program, veche sredjnoshkolskih rock bendova, medijski propratjen, dobra atmosfera!
Milan i josh neki ljudi iz Nisha mogu da potvrde sve ovo shto sam rekao ( Pored ostalih uchesnika ).

Ideja za Eko fest 07 je bila - Muzichke tajne. Kompletan festivalski program posvetjen vishe muzici nego pozorishtu! Super ideja, super podrshka.. Ali negde je stvar zakazala. Razlichak se povukao, prekinuo 'velike' kontakte sa mrezom i sve organizovao u tishini.

Ja sam, na sopstvenu inicijativu i o sopstvenom troshku, posetio Palanku u vreme odrzavanja festivala i pokushao da se ukljuchim u 'njega'...
Iskreno, ja lichno, sam se izvan festivala proveo extra!Unutar festivalskog programa sam se proveo 'relativno'.
Ove godine je program takodje bio 'bogat', ali samo program. Uchesnici su bili deca sa ulica, koja su primetila da se dogadja neshto interesantno ili ljudi koji su bili u fazonu:''Hajde na radionicu, da prekratimo vreme.''
Posetioci festivala su bili svi samo lokalci, osim mene i josh par ljudi.
Znachi, lokalci organizuju, lokalci uchestvuju, lokalci gledaju. Veoma zatvoreno i veoma dosadno! ( Po meni.)

Od ideje o muzichkom festivalu, ostalo je samo jedno veche sa srednoshkolskim rock bednovima i jedna muzichka radionica pod rukovodstvom Drum Orchestra, BiH. Ukljuchio sam se u njen rad i sama po sebi je bila super, ali.. Nije bilo to to!
Muzichko veche je bilo lepo interesantno. 6 bendova, Palanka, Indjija i BiH, ali ne. Ja sam osetjao neki pritisak i sama atmosfera je bila losha, jer su posetioci bili lokalci. Ispalo je kao dzabe svirka u SKC-u.

Na kraju, u vremenu izmedju samih festivala, trudio sam se da ostanem u kontaktu sa sto vishe ljudi sa festivala. Uspeo sam, ali kada sam se pojavio na festivalu, nisu bash bili 'najgostoljubiviji'. Vrlo hladna atmosfera, i 'organizatori' koji su bili u fazonu 'get low & keep your mouth shut'


Sve u svemu, moj lichi osetjaj... Veoma loshe
Sve u svemu, generalni osetjaj... Josh loshije!
Nazad na vrh Ići dole
Milan tha Perfect
Beginner
Beginner
Milan tha Perfect


Broj poruka : 47
Godina : 32
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 7:17 pm

Crying or Very sad
hvala na objasnjenju....
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/savrsenstvo
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 3:33 am

E ja nisam bas upucena u te eko festivale,pa mi reci jel moze tu da dodje ko je zainteresovan ili samo pozzvani ili samo prijavljeni..? Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 9:46 am

*snowhite* ::
E ja nisam bas upucena u te eko festivale,pa mi reci jel moze tu da dodje ko je zainteresovan ili samo pozzvani ili samo prijavljeni..? Question


Imash tri opcije...
Mozesh da banesh, kao obichan posetilac.. O svoj rachun i o svoje prenocishte.....
A mozesh da probash da im se uchepish, pod 'izgovorom' da si iy neke organizacije, da te to jako zanima, da nemash gde da provedesh kraj avgusta...

MOzesh da probash!
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 12:53 pm

Da probam..Kako, gde, kad ,za kolko ljudi mogu da probam?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 1:14 am

*snowhite* ::
Da probam..Kako, gde, kad ,za kolko ljudi mogu da probam?

Pazi sada...

Ako hotjesh da organizujesh grupu, da prisustvujete celom festivalu.. Morash da kontaktirash direktno Razlichak. Trazi Ljubicu Kovachevitj. Ona je glavna i odgovorna..

Druga varjanta je da ponesete shatore i da kampujete na obali Dunava.

Festival su uvek odrzava poslednje nedelje avgusta. Znachi za najavu je recimo.. Jun/jul... Chisto da vas imaju u planu. Chech out their website. Ne znam koji je!
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 2:10 am

Hvala. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
MinaDaQueen
Forum friend
Forum friend
MinaDaQueen


Broj poruka : 111
Godina : 34
Location : Nish
Datum upisa : 29.10.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 6:38 pm

Koske ::
Chech out their website. Ne znam koji je!
oni ustvari nemaju sajt...uopshte se ne updatuje..ali Bela evo ti njihov mail pa se raspitaj..if you wanna.. ekokid@eunet.yu =)pozzz
Nazad na vrh Ići dole
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitimePon Dec 03, 2007 8:43 pm

e hvala ti,bas~! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
Sponsored content





junajting fjučr Empty
PočaljiNaslov: Re: junajting fjučr   junajting fjučr Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
junajting fjučr
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ...:::ZivetiZajedno:::... :: Akcije mreze-
Skoči na: