Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiNove poruke

 

 DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?

Ići dole 
+4
*snowhite*
milanche
tatjanabg
BodoM
8 posters
AutorPoruka
BodoM
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
BodoM


Broj poruka : 292
Godina : 33
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 28.10.2007

DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 11:36 am

...ja da
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/vintage1991
tatjanabg
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije



Broj poruka : 353
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2007

DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 4:00 pm

pa bas mi se desilo juče da preteram i svašta sam rekla profesoru koga obožavam... Savo, izvini još jednom...
na kraju sam počela da plačem.
posle sam sišla u zbornicu i izvinila mu se, a čovek je rekao da se ne ljuti, da nema veze, kao ja sam divna devojka, pametna, malo impulsivna ali kao i on je pogrešio, i treba mu podviknuti... KAKAV KRALJ!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
milanche
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
milanche


Broj poruka : 373
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 5:09 pm

tatjanabg ::
pa bas mi se desilo juče da preteram i svašta sam rekla profesoru koga obožavam... Savo, izvini još jednom...
na kraju sam počela da plačem.
posle sam sišla u zbornicu i izvinila mu se, a čovek je rekao da se ne ljuti, da nema veze, kao ja sam divna devojka, pametna, malo impulsivna ali kao i on je pogrešio, i treba mu podviknuti... KAKAV KRALJ!!!!!!!

Dobro je, vazno da se sve zavrsilo kako treba.

Danas je moj drug usao u sukob sa profesorkom, i iako je bio upravu, neslavno je prosao - dobio 1 jer je povisio ton.

Tako da...samokontrola - ipak mora da se zna ko je profesor, a ko ucenik.

Ja sam se jedva suzdrzao juce, na nemackom, gde sam ubedjen da sam nepravedno ocenjen, ali sam se ipak nekako obuzdao i zaboravio na zelju da joj jbm kevu pred svima. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://creeps.all-forum.net
*snowhite*
Administrator
Administrator
*snowhite*


Broj poruka : 590
Godina : 33
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.10.2007

DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 5:34 pm

Ne ulazikm cesto,ali ulazim valjda zato sto volim,moram ili sta vec da kazem svoje misljenje,otvorena sam i uvek spremna da se izvinim,ali nepravdu ne trpim...a najvise mrzim kad pocnem da objasnjavam gresku,a oni me ucutkaju samo zato jer su profesori..ja sam uvek za dijalog uz postovanje...inace poticem iz patrijarhalne porodice,pa mi je postovanje starijih na 1. mestu...cesto mi kazu da skratim jezik,ali ja svoje misljenje ima uvek da kazem,naravno kulturno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/100po100
sister_nightfall
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
sister_nightfall


Broj poruka : 339
Godina : 32
Location : beograd
Datum upisa : 14.11.2007

DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 7:11 pm

nikad se ne svadjam sa profesorima, smatram da je to besmisleno... najvise jer nemam snage da se raspravljam s nekim ko je ubedjen da je uvek u pravu, a pritom ima i moc da me kazni nizom ocenom ili cime vec.

cast izuzecima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/dunja_mu
slinava sindy
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
slinava sindy


Broj poruka : 261
Godina : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2007

DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitimeČet Nov 15, 2007 9:47 pm

ja to obicno ne radim.mada mi se,pre neki dan,desilo da kazem profecorci mate da nema pojma da predaje....nisam joj to rekla bas tim recima,ali to je znacilo...naravno izvinila sam joj se.
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 1:49 pm

Uuuuuuuuuuuu...
Ja, dok sam bio u gimnaziji sam bio primeren uchenik, sve naj-naj....
Ali, vremenom sam se upozano sa sistemom i poludeo!
Nekoliko profana sam tako nagazio...
Moram da priznam, popravili su se!
Nazad na vrh Ići dole
**speakerbo(x)ss**
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
**speakerbo(x)ss**


Broj poruka : 275
Godina : 33
Location : Novi Pazar
Datum upisa : 28.10.2007

DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 5:53 pm

oh yeah..Isn't that the sweet part of school days??? afro
Nazad na vrh Ići dole
Koske
Svedok stvaranja istorije
Svedok stvaranja istorije
Koske


Broj poruka : 468
Godina : 35
Location : Negde na desnoj obali Dunava
Datum upisa : 08.11.2007

DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 12:59 am

**speakerbo(x)ss** ::
oh yeah..Isn't that the sweet part of school days??? afro


oh yeah baby!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Empty
PočaljiNaslov: Re: DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?   DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
DA LI CESTO ULAZITE U KONFLIKTE SA PROFESORIMA?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opustanje :: Shkola-
Skoči na: